درج آگهی

ضرب و شتم شهردار فسا

ضرب و شتم شهردار فسا

رئیس شورای شهر فسا گفت: در ساعت سه و نیم بامداد روز سه شنبه سه فرد ناشناس که صورت خود را پوشانده بودند باهدف عاجز کردن و یا قتل شهردار به محل سکونت او حمله کردند.

مصطفی بادهیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فسا با اشاره به عدم مشخص بودن دقیق انگیزه ضرب و شتم شهردار فسا اظهار داشت: در ساعت سه و نیم بامداد روز سه شنبه سه فرد ناشناس که صورت خود را پوشانده بودند باهدف عاجز کردن و یا قتل شهردار به محل سکونت او حمله کردند.

 وی با اشاره به اینکه شهردار فسا در محل شهرداری و در سوئیتی سکونت دارد، افزود: حسن برات در محل سکونت خود خواب بوده و این در حالی است که در اتاق قفل و کلید پشت در قرار داشته است.

 رئیس شورای شهر فسا بابیان اینکه گروه ناشناس دستان و دهان نگهبان شهرداری را بسته و به محل سکونت شهردار واردشده بودند، عنوان کرد: با بیدار شدن شهردار فسا از سروصداهای موجود و پرسیدن اینکه چه کسی پشت در است، یکی از افراد خود را نگهبان معرفی کرده و به بهانه آب خواستن، قصد ورود به سوئیت را داشته است.

وی اظهار داشت: پس از مقاومت شهردار از باز کردن در، به‌یک‌باره با ضربه پا، در  شکسته و سه نفر به او حمله می‌کنند و اسلحه کلتی را روی سر او قرار می‌دهند.

 بادهیان اضافه کرد: شهردار با بازوی خود باعث پرتاب کلت شده و انگار که دیگر خبری از اسلحه نبوده، ضاربان با چوب و چماق حسن برات را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.

 وی ادامه داد: چند جای سر برات شکسته و دستان و پاهای او دچار کبودی شده است.

 رئیس شورای شهر فسا افزود: در همان حین بااینکه ضاربان گوشی حسن برات را از دسترسش خارج کرده بودند، اما وی با گوشی دیگر خود با پلیس تماس گرفته و خود را معرفی می‌کند.

 بادهیان اضافه کرد: تا رسیدن پلیس، ۱۰ دقیقه‌ای طول می‌کشد و گروه ناشناس فرار می‌کنند.

 وی در ادامه عنوان می‌کند: با رسیدن پلیس، بلافاصله اورژانس را مطلع کرده و شهردار را به بیمارستان فوق تخصصی ولیعصر(عج) منتقل می‌کنند.

 رئیس شورای شهر فسا بیان کرد: ورزیدگی بدن و قدرت جسمی شهردار مانع از پیش آمدن مشکلی جدی شده، اما پنج جای سر او بخیه خورده است.

 بادهیان افزود: درحالی‌که شهردار شهر باید در بیمارستان بستری می‌ماند اما با اصرار خود ساعت ۱۰ صبح مرخص شد و بلافاصله به محل کار خود آمده و به کارش ادامه داد.

 وی اضافه کرد: دستگاه‌های مربوطه استان و شهرستان نیز به جد تا شفاف شدن مسئله پیگیر آن هستند.

دستگیری یک مظنون

بادهیان عنوان کرد: امروز با ورود آگاهی به محل شهرداری یکی از کارمندان آنجا را به‌عنوان مظنون دستگیر کردند.

وی ادامه داد: البته دستگیری افرادی به‌صورت مظنون تا پیدا شدن افراد حقیقی طبیعی بوده و این به نشانه تائید مجرم بودن این شخص نیست.

آخرین رویداد ها و اخبار شیراز

مشاهده همه